Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi

Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi

Adıyaman’ın Gölbaşı İlçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Nedeniyle Düzenlenen Resim Yarışmasında Dereye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Gölbaşı Belediyesi tarafından düzenlenen resim yarışmasında birinci Başak Sertöz, ikinci Bilgenur Önderci, üçüncü ise Gökşen Arslan oldu.

Yarışmaya yoğun bir katılım olduğunu ifade eden Belediye Başkanı İskender Yıldırım, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle çocuklara yönelik bir resim yarışması tertipledik. Yarışmaya ilçemizdeki çocuklardan yoğun katılım oldu. Tüm katılımcılarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Pandemi sürecinde uzun süre evlerinde kalan ve sabırlı olan tüm çocuklara teşekkür ediyorum. Bu süreç bittikten sonra çocuklara yönelik güzel çalışmalar etkinlikler yapacağız. Dereceye birbirinden güzel çalışmaları ile giren öğrencilerimizi tebrik ediyorum” dedi.

Dereceye giren öğrenciler ise böyle güzel etkinlikler düzenleyen Gölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım’a teşekkür ettiklerini ifade etti.

İlk Yorumu Yap

Yorum Yap