Bakan Karaismailoğlu’dan Polat’a Teşekkür Plaketi

Bakan Karaismailoğlu’dan Polat’a Teşekkür Plaketi

Kuzey Marmara Otoyolunun son kesimi olan, İzmit-Akyazı bölümü, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın video konferans yöntemiyle katıldığı törenle, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu tarafından bugün açıldı.

Açılış törenine, Bakan Karaismailoğlu’nun yanı sıra Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, AK Parti Milletvekilleri, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Orman Bölge Müdürü Ziya Polat, İl Müdürleri, Kaymakamlar, İlçe Belediye Başkanları ve muhtarlar katıldı.

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü tarafından, 11.11.2020 ‘’Milli Ağaçlandırma Günü’’nde, Kuzey Marmara Otoyolunun kenarında tesis edilen, şehitlerimizin al kanının 19.000 kırmızı yapraklı berberis fidanı ile temsil edildiği Şanlı Bayrağımız, açılış törenine damga vurdu.

Günün anısına, Sakarya Orman Bölge Müdürü Ziya Polat, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na 11.11.2020 Milli Ağaçlandırma Gününde tesis edilen ve o gün fotoğraflanan Şanlı Türk Bayrağımızın Tablosunu hediye etti. Sayın Bakan da, katkılarından dolayı, Orman Bölge Müdürümüz Ziya Polat’a teşekkür ederek plaket verdi.

Kuzey Marmara Otoyolunun bugün yapılan açılış törenine teşkilatımızın çalışmalarının damga vurması ve şanlı bayrağımızın dünya var oldukça geleceğe nefes olması, Tarım ve Orman Bakanlığı, Orman Genel Müdürlüğü, Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü çalışanlarını gururlandırdı.

 

İlk Yorumu Yap

Yorum Yap