Dişkaya’dan Zehir Zemberek Açıklama

Dişkaya’dan Zehir Zemberek Açıklama


            Sağlık Bakanın kitle bağışıklığı en yüksek il Adıyaman demesinin ardından Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Dişkaya açıklama yaptı.

            Başkan Dişkaya Adıyaman Gazeteciler Cemiyetinde gerçekleştirdiği toplantıda Covid-19 yayılma bulaşmada Adıyaman şampiyon.  Adıyaman maalesef sürü bağışıklığı unvanını aldı. Dolayısıyla bunu kutlamamız lazım sabaha kadar Adıyaman sokaklarında eğlence düzenlenmeli sonuçta bu memleket bir defa şampiyon oldu. Dünya bilim adamları Adıyaman’a gelmeli bunu nasıl başardığımızı Tabii ki yönetenlerimiz inde unutmamaları lazım böyle dünyaca ünü bir başarıyı kazanmalarını nasıl başardıklarını mutlaka üniversitelerde konferanslarla anlatmalıdırlar. Bilgi birikim başarı kolay gelmiyor. Adıyaman Sokaklarda kullanılıp atılan maskeleri atanlar bulunup ödüllendirilmelidirler. 

Artık aşıya gerek yok bakıma gerek yok nasılsa yüzde 70’e bulaşmış kaldı yüzde 30 onlarda sürüye katılsın ölen ölür kalan sağlar bizimdir. Yaşasın yalakalık ve yağcılık siz yalakalığa devam edin biz ölsek de önemli değil.

            Koskoca Adıyaman’da bir tane hastane var Başhekim ne yapsın Covit-19 şüphelisi Emar cihazına giriyor ardından sağlam hastada aynı cihaza giriyor sizce bu ne kadar doğru? Sorarım sizlere.

            Hastanemizde yoğun bakımlar Ecel bakım haline gelmiş yetkililer aman hastanelere gelmeyin buralarda virüs var diyor vatandaş ne yapsın ölsün mü tedbirinizi alacak gücünüz yok mu?

Derhal hastane sadece covid-19 hastalarına tahsis edilmelidir 82 yıl boşaltılıp süratle normal hastaneye çevrilmelidir. Ya da kadın doğum hastaneye nakledilmeli kadın doğumun yeri covid hastalarına tahsis edilmelidir. Oda olmasa kadın doğumun karşısındaki diş fakültesi devasa yer boşaltılıp covid hastalarına ayrılmalıdır bunlar milletin rahatını bozuyorsa eski devlet hastanesinin yerine 1 haftada prefabrik bir covid-19 hastanesi kurulmalıdır.  Sürü olan halkımızın bu çileden kurtarılması ve güvenli şekilde sahiplik edilmesini arz ediyoruz. Zamanında radikal tedbirler alınmış olsaydı ne bu unvanı alırdık nede bunca insanımızı kara toprağa verirdik dedi.

İlk Yorumu Yap

Yorum Yap