Çuhadar Yeni Yıl Tedbirlerini Yerinde Denetledi

Çuhadar Yeni Yıl Tedbirlerini Yerinde Denetledi

Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar, İl Jandarma Komutanı Albay Bilgihan Yeşilyurt ve İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder’le birlikte yılbaşı gecesi herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması ve vatandaşların huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla il merkezinde oluşturulan Polis Uygulama Noktaları ile Akpınar Köyündeki Jandarma Yol Kontrol ve Uygulama Noktasını ziyaret ederek, alınan tedbirleri denetleyip, görev yapan personelin yeni yılını kutladı.  

Vali Mahmut Çuhadar, ilk olarak Altınşehir Şehit Ahmet Yıldırım Polis Merkezini ziyaret ederek, burada görevli polis ve bekçilere çorba ve tatlı ikram edip yeni yılını kutladı.

Ardından Adıyaman Gölbaşı Karayolu üzerinde bulunan Yol Kontrol ve Uygulama Noktasına geçen Vali Mahmut Çuhadar, burada görevli personelin yeni yılını kutlayıp, görevli polis memurları ve sürücülere çorba ikramında bulunarak yeni yılını kutladı.

Heyet daha sonra Şanlıurfa-Adıyaman yolu üzerinde bulunan Akpınar köyü Yol Kontrol ve Uygulama Noktasında görev yapan Jandarma Personelini ziyaret ederek, alınan tedbirleri yerinde denetleyip, görevli personelin yeni yılını kutladı.

Buradaki denetlemelerin ardından il merkezine geçen Vali Mahmut Çuhadar, şehir merkezindeki Polis Uygulama Noktalarını ziyaret ederek, görevli personelin yeni yılını kutlayıp, çorba ikramında bulundu. 

Vali Mahmut Çuhadar ve beraberindeki heyet daha sonra İl Jandarma Komutanlığına geçerek, burada rütbeli personel ile vatani görevini yapan askerlerin yeni yılını kutladı.

Yaptığı inceleme ve denetlemelerin ardından bir açıklama yapan Vali Mahmut Çuhadar, jandarma ve emniyet personelinin yeni yılını kutlayarak şunları söyledi; “2020 yılını geride bırakırken vatandaşlarımızın huzur ve güveni ile can ve mal güvenliğini sağlamak, kamu düzenini temin etmek adına gece-gündüz demeden büyük bir özveri ve fedakârlıkla görev yapan güvenlik güçlerimizin yeni yılını kutluyor, aileleriyle birlikte sağlık ve mutluluklar diliyorum. 2020 yılının son saatlerini yaşadığımız şuan anda yeni gelen 2021 yılının da ülkemize, milletimize, devletimize ve Adıyamanlı hemşerilerimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Yeni yılın insanlarımıza huzur ve özellikle sağlık getirmesini diliyorum. 2020 yılında yaşadığımız sıkıntılı günlerin 2020’de kalmasını, 2021 yılında vatandaşlarımızın birbirine sarıldığı ve kucaklaştığı, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve başarılı bir yıl olmasını diliyorum. Bu duygularla tüm Adıyamanlı hemşerilerimin yeni yılını kutluyorum” dedi.

İlk Yorumu Yap

Yorum Yap