Milletvekili Fırat Saha’da..!

Milletvekili Fırat Saha’da..!

AK Parti Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı ve Adıyaman Milletvekili Av. İbrahim Halil Fırat, Adıyaman’da sahaya indi.

Milletvekili Fırat, Dün gece TBMM’de oylarımızı tamamladığımız yasama çalışmalarımızın ardından bu sabah Merkez İlçe Başkanımız Av. Mustafa Alkayış ile birlikte Adıyaman’da esnaflarımızı ziyaret ederek hasbihal ettik. İnşallah bu günleri birlik ve beraberliğimiz ile daha da güçlenerek atlatacağız.

Fırat’ın ikinci durağı Adıyaman Eğitim ve Araştırma hastanesi oldu. Hastaları ziyaret ederek, hasta ve yakınlarına moral veren Fırat, Rabbim en kısa sürede tüm hastalarımıza Şâfi ismi şerifi hürmetine şifa versin inşallah dedi.

STK ziyaretleriyle devam eden Milletvekili Fırat, MUSİAD, Adıyaman Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğini, Güney Adıyaman Esnaf Kredi Kooperatifi Başkanlığını ziyaret ederek, Hükümetimizin açıkladığı teşvikler ile bu pandeminin yaralarını hep beraber saracağız inşallah. Esnaflarımıza yönelik teşvikleri ele alarak pandemi sürecinde yalnız olmadıklarını belirttik dedi.

Milletvekili Fırat’a AK Parti İl Başkan Yardımcısı Emrah Bulucu’da eşlik etti.

İlk Yorumu Yap

Yorum Yap