TPAO Genel Müdürü İlimizde

TPAO Genel Müdürü İlimizde

Beraberinde Genel Müdürü Yardımcıları Ahmet Altıparmak ve Besim Şişman ile birlikte Vali Sodanı makamında ziyaret eden TPAO Genel Müdürü Mehmet Uysal, Adıyaman’ın Türkiye Petrollerinin önemli bölgelerinden birisi olduğunu belirterek, son yıllarda Adıyaman’da çok ciddi anlamda keşiflerimiz oldu. Özellikle Şambayat sahasının son 10 yılda Türkiye’de keşfedilen en büyük ve en verimli bir saha olduğunu düşünüyoruz. Bu sahanın gelişmesi ve diğer çalışmaları yerinde izlemek için Genel Müdür Yardımcıları arkadaşlarımızla birlikte Adıyaman’a geldik ve bu fırsattan istifade sayın valimize bir nezaket ziyareti gerçekleştirdik. Çünkü Valiliğimizin bütün çalışmalarımızda çok büyük katkıları olmaktadır                                                                                                                                                                                                                          dedi.

 

TPAO Genel Müdürü Mehmet Uysal, TPAO’nun Adıyaman’da yaptığı üretimi katlayarak artırmayı hedeflediklerini kaydederek, böylece Adıyaman’ın memleket ekonomisine katkısı çok daha yüksek boyutlara ulaşacaktır. Adıyaman’da sondaj sayımızı artırmayı düşünüyoruz. Bütün gayretimiz ve çabamız buna yöneliktir. Burada yaptığımız inceleme ve çalışmaları Ankara’da tekrar gözden geçirerek, değerlendirmelerde bulunacağız dedi.                                                                                                                                                               

                                                                                                                                                                                                                                       

TPAO olarak Adıyaman’da kalıcı işler yapmayı hedeflediklerini ve bu doğrultuda mesai harcadıklarını belirten TPAO Genel Müdürü Mehmet Uysal, TPAO olarak Adıyaman’da 500 kişilik bir kız öğrenci yurdu yapılması için girişimlerde bulunacaklarını ve bu konuya ilişkin çalışmaları da başlatacaklarını ifade etti.

 

TPAO Genel Müdürü Mehmet Uysal ve Genel Müdür yardımcılarının ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade eden Adıyaman Valisi Ramazan Sodan, TPAO Genel Müdürü ve Genel Müdür yardımcılarının ilimizde yapacakları çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. TPAO’nun ilimizde bir kız öğrenci yurdu yapılmasına ilişkin girişimlerini ve bu konudaki çalışmalarına Valilik olarak her türlü desteği vereceğiz. TPAO’nun bu konuda yapacakları çalışmalardan da  Adıyaman ili olarak memnuniyet duyacaklarını ifade etti.

 

İlk Yorumu Yap

Yorum Yap