TEB´den Adıyamanlılara Müjde…

TEB´den Adıyamanlılara Müjde…

Türk Ekonomi Bankası (TEB), KOBİ’lere verdiği desteği “Mikro KOBİ’lere Mikro Krediler” projesine katılarak sürdürüyor. TEB, Türkiye’nin gayrisafi milli hasılasından düşük pay alan ve Şubesinin bulunduğu 26 ilde teminatın yüzde 80’ini karşılayan KGF kredisi imkanı sunuyor

 

Türk Ekonomi Bankası (TEB), Kredi Garanti Fonu (KGF) tarafından uygulamaya alınmış olan “Mikro KOBİ’lere Mikro Krediler” projesine destek veriyor. Bu kapsamda TEB, şubesi bulunan Türkiye’nin gayrisafi milli hasılasından düşük pay alan 26 ilde esnaf ve diğer küçük işletmelere KGF kredisi sunuyor.

 

6 aydan 36 aya kadar vade seçeneği bulunan ve en fazla 49.740 TL’ye kadar kullandırılabilen söz konusu kredilerin teminatının yüzde 80’ini KGF sağlıyor. Bu sayede küçük işletmelere kredi alırken kefil ve teminat gösterme konusunda büyük rahatlık sunuyor.

 

Sözkonusu krediden yararlanabilmek için Erzurum, Erzincan, Kars, Malatya, Elazğı,Van, Gaziantep, Adıyaman, Şanlıurfa, Diyarbakır, Mardin, Batman, Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye, Kayseri, Sivas, Kastamonu, Samsun, Rize, Ordu, Trabzon, Çorum, Amasya, Giresun, Artvin’de bulunan TEB şubelerinden başvuru yapılabiliyor.

 

Krediden yararlanmak için son gün 22 Ekim 2012
 

Kredi kullanım şartları için uygun yapıda olan Mikro KOBİ’ler gereken evrakı hazırlayarak TEB şubelerinden KGF’ye başvuru yapabiliyorlar. Kredi başvurusu kabul edilen kişiler yine TEB şubeleri aracılığı ile kredilerini kullanabiliyor. “Mikro KOBİ’lere Mikro Krediler” projesi için son başvuru tarihi 22 Ekim 2012.

 

İlk Yorumu Yap

Yorum Yap