1954 Spor Şampiyonluk Yolunda Büyük Bir Yara Aldı

1954 Spor Şampiyonluk Yolunda Büyük Bir Yara Aldı

Türkiye Bölgesel Amatör Ligi (BAL) liginde mücadele eden takımımız Adıyaman 1954 spor deplasmanda Elazığ Yol Spor’a 2-1 yenilerek şampiyonluk yolunda büyük bir yara aldı.

 

Sezonun ilk yarısında üst üste aldığı galibiyetlerle iyi bir çıkış yakalayan takımımız Adıyaman 1954 spor sezonun ikinci yarısında bu çıkışını sürdüremeyip, aldığı kötü sonuçlarla şampiyonluk yolunda büyük bir avantajı kaybederken, Elazığ Yol spor karşısında aldığı yenilgiyle puan sıralamasında 6 puan geriye düşerken, grupta rakibimiz olan Elaziz Belediye Spor deplasmanda Suruç Spor’u 2-1 yenerek şampiyonluk yolunda çok büyük bir avantaj elde etti.

 

Grupta şampiyonluk yolunda önemli avantaj sağlayan Elaziz Belediyespor’un 2 maçı kalırken takımımız Adıyaman 1954 Spor üç maç yapacak.

 

Çok farklı skorla bitecek olan bir maçı kaybetmenin üzüntüsünü yaşadıklarını belirten Adıyaman 1954 Spor Teknik Direktörü Telat Özden; “Son haftalarda alınan birkaç kötü sonuç sonrası takım üzerinde oluşan baskı, gerginlik maalesef bu maçada yansıdı. İlk yarıda erken yediğimiz gole erken cevap vermemize rağmen deplasmanda rakibimiz karşısında çok sayıda gol pozisyonuna girdik ancak son vuruşlarda başarılı olamayınca aradığımız ikinci golü bulamadık. Maçın sonlarına doğru galibiyet adına her türlü riski aldık ve maçın uzatma dakikalarında yediğimiz golle maalesef çok farklı bir skorla kazanacağımız maçı kaybettik. Üzgünüz ancak Allah’tan umut kesilmez. Biz son dakikaya kadar mücadelemizi sürdüreceğiz ve rakibimizin son iki maçta puan ve puanlar kaybetmesini bekleyeceğiz.” dedi.

İlk Yorumu Yap

Yorum Yap