Muhtarlardan Ziya Polat’a Plaket

Muhtarlardan Ziya Polat’a Plaket

Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Dayanışma Derneği Başkanı ve Turgut Reis Mahallesi muhtarı Abdulkadir Geylani Taş, Sakarya Orman Bölge Müdürü Ziya Polat'ı ziyaret ederek plaket taktim etti.

Sakarya Orman Bölge Müdürü Ziya Polat’a dernek binasında yapılan ziyarete Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Dayanışma Derneği Başkanı ve Turgut Reis Mahallesi muhtarı Abdulkadir Geylani Taş ve muhtarlar karşıladı.

Başkan Taş, "Müdürümüzle uzun yıllara dayalı bir dostluğumuz var. Adıyaman ne konusu olsa ellinden geldiği kadar canını dişine takarak çalışıyor. Adıyaman ile ilgili ne konu olsa her zaman arıyor ve taleplerimizi dile getiriyoruz. Bizde Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Dayanışma Derneği olarak müdürümüzü memleketinde görünce bir teşekkür etmek istedik. Bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum." dedi.

Sakarya Orman Bölge Müdürü Ziya Polat, "Öncelikle tüm basın çalışanlarının gününü kutluyorum. Bu güzel hediyelerinden dolayı Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Dayanışma Derneği Başkanı ve Turgut Reis Mahallesi muhtarı Abdulkadir Geylani Taş ve yönetimine teşekkür ediyorum. Sakarya’dan Adıyaman’a ne zaman gelirsen ziyaret ettiğimiz bir derneğimiz buraya geldiğimizde Adıyaman’la ilgili değerlendirmelerini alıyoruz. Devletimizi ve hükümetimizi mahallelerde temsil eden mahallenin nabzını tutan gariban fakir fukaranın gönüllerine dokunan muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Adıyaman’ın göz bebeği ve geçtiğimiz aylarda kalp krizi sonucu kaybettiğimiz Eskisaray Mahalle muhtarımız Mahmut Göksu’ya Allah'tan rahmet diliyorum. Eşi Fatma hanıma muhtarlık adaylığında başarılar diliyorum." diye konuştu.

 

İlk Yorumu Yap

Yorum Yap