Silahlı Kavgada Ölenlerin İsimleri Belli Oldu

Silahlı Kavgada Ölenlerin İsimleri Belli Oldu

Adıyaman'ın Kahta ilçesine bağlı Doluca köyünde, husumetli iki aile arasında çıkan silahlı kavgada 6 kişi hayatını kaybetti, 4 kişi yaralandı. Kavgada hayatını kaybedenlerin isimleri belli olurken köyde geniş güvenlik önlemi alındı.

Olay, öğleden sonra Kahta'ya bağlı Doluca köyü yakınlarında meydana geldi.

Husumetli olduğu belirtilen Gözel ve Göğüs ailelerinin fertleri arasında tartışma çıktı. Ailelerin diğer yakınlarının da katılmasıyla büyüyen tartışma, bir anda tabanca ve tüfeklerin kullanıldığı kavgaya dönüştü. Kavgada 10 kişi silahla vuruldu.

Silahlı kavga ihbarı üzerine bölgeye çok sayıda jandarma ve sağlık ekibi sevk edildi. Olay yerinde hayatını kaybeden 3 kişi yapılan incelemenin ardından morga konuldu. Hastanede tedavi altına alınan yaralılardan 3'ü yapılan tüm müdahaleye rağmen hayatını kaybetti.

Hayatını kaybedenlerin isimleri belli oldu

İbrahim Göğüs (63), İbrahim Göğüs (32), Yusuf Göğüs (46) , Mehmet Göğüs (29), Mustafa Gözel (43) ve  Mehmet Gözel'in (61), cenazeleri otopsi yapılmak üzere morga Kahta'da ve Adıyaman'da morga konuldu. Durumu ağır olan Yaşar Göğüs (21) ise ameliyatta olduğu öğrenildi.

Güvenlik güçleri, olayların daha fazla büyümemesi için köyde ve yaralıların tedavi gördüğü hastanelerde yoğun güvenlik önlemi aldı.

İlk Yorumu Yap

Yorum Yap