İnan, Ödülünü Başkan Aydın’dan Aldı

İnan, Ödülünü Başkan Aydın’dan Aldı

GAP Gazeteciler Birliği’nin düzenlediği ve bu yıl Malatya’da gerçekleştirilen 15. GAP Oscarı ödül töreninde yılın en başarılı ajans ödülü Perre Haber Ajansı adına Yaman Medya Grup Başkanı İbrahim İnan'a Türkiye Büyük Millet Meclisi Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın tarafından taktim edildi.

GAP Gazeteciler Birliği tarafından bu yıl 15’incisi düzenlenen GAP Oscarı Ödül Töreni, yoğun katılımın olduğu organizasyonla Malatya Nikâh Saray’ında düzenlenen törenle yapıldı. Ulusal ve Uluslararası alanda siyasilerin, bürokratların, sanatçıların ve iş insanlarının katıldığı organizasyonda, ödüller sahiplerini buldu.

"Bu ödülü Yaman Medya Grup çalışanları adına alıyorum"

Yılın en başarılı ajans ödülüne layık görünen Perre Haber Ajansı adına Yaman Medya Grup Başkanı İbrahim İnan ise,"Uzun yıllar internet gazeteciliği anlamında sahada görev yapan ekibimizle birlikte ajans eksikliği noktasında yaptığımız fizibilite çalışmaları sonucunda hayat geçirdiğimiz Perre Haber Ajansı ulusal anlamda birçok önemli haberlere imza atarak hem bölgede hemde ulusal anlamda sayısız imzalar atarak başarıya koşmaya devam etti. Türkiye'de bir çok ulusal ve bölgesel yayın organların arasında yer almak kolay olmamakla birlikte görev yapanların özverili çalışmalarının bir eseri ortaya çıktı. Bugün bölgede ve ulusal anlamda bir birinden özel haberlere imza atılmanın neticesinde ise taktir görüldüğü gibi ben bu ödülü Yaman Medya Grup çalışanları adına alıyorum. Bizler bir ekip olarak, sen, ben olmadan biz olarak gönül vermiş çalışan arkadaşlarla yola çıktık. İnşallah bundan sonra ise yine daha çok çalışarak başarılara imza atmaya devam edeceğiz." Şeklinde konuştu.

Daha sonra kürsüye çıkan Türkiye Büyük Millet Meclisi Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın,"GAP Gazeteciler Birliği'nin düzenlemiş olduğu 15. GAP Oscarları Ödül Töreni'ne iştirak ediyoruz. Bu seneki ödül töreninde "Yılın En Başarılı Siyasetçi Ödülü"ne layık gören değerli katılımcılara teşekkür ediyor, törende ödül alan ve düzenleyen herkesi tebrik ediyorum. Merkezi Adıyaman'da bulunan Yaman Medya Grup bünyesinde bulunan Perre Haber Ajansı'na çalışanlarına başarıların devamını dileyerek Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim İnan'a yaptıkları başarılı haber çalışmalarından ötürü tebrik ediyorum."dedi.

Konuşmaların ardından Türkiye Büyük Millet Meclisi Milli Savunma Komisyonu Başkanı Ahmet Aydın, ödülü Yaman Medya Grup Başkanı İbrahim İnan'a taktim ederek tebrik etti.

İlk Yorumu Yap

Yorum Yap