Başkan Cevher Erdem İstifa Etti

Başkan Cevher Erdem İstifa Etti

Adıyaman 1954 Spor, puan farkı ile Türkiye'nin şampiyon olan ilk kadın başkanı unvanını alan Adıyaman 1954 Spor’un Başkanı Cevher Erdem, istifa ettiğini duyurdu.

TFF 3’üncü Lig 4’üncü grupta Karbel Karaköprü Belediyespor’a 3-1 yenilen Adıyaman 1954 Spor, puan farkı ile şampiyon oldu.

Türkiye'nin şampiyon olan ilk kadın başkanı unvanını alan Adıyaman 1954 Spor’un kadın başkanı Cevher Erdem, istifa ettiğini duyurdu.

İş yoğunluğu ve 2 çocuğuna zaman ayıramaması nedeni ile Adıyaman 1954 Spor Kulübü Başkanlığı'ndan istifa ettiğini duyuran Cevher Erdem,  şu ifadelere yer verdi:

"Yaklaşık 2 yıldır içerisinde bulunduğum ve 1 yıl önce heyecanla devraldığım Adıyaman Spor Kulübü başkanlığı görevinden istifa ettiğimi siz değerli taraftarlara üzülerek belirtmek isterim. Güzel başarılara imza attığımız bir dönemin ardından iş yoğunluğum ve 2 çocuğuma yeterince zaman ayıramadığımı farketmem beni bu karara almaya yöneltti. Gözüm asla arkada kalmayacak çünkü; kulübe tüm benliği ile hizmet eden çok kıymetli başkanımız Sait Aybak Spor Kulübümüz için en iyisini yapmaya devam edecektir. Her daim Adıyaman Spor Kulübümüzün yanında olan Sait Aybak’ın bana olan desteklerinden dolayı da ayrıca minnettar olduğumu ve teşekkür ettiğimi ifade etmek isterim. Bu ayrılık sadece fiziken olacak ve daima kalbim takımımızla atacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

İlk Yorumu Yap

Yorum Yap