Aydın’a, Vatandaşlardan Büyük Teveccüh

Aydın’a, Vatandaşlardan Büyük Teveccüh

TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Ramazan Bayramı öncesi Adıyaman’da vatandaşlarla bir araya geliyor.

Başkan Aydın yaptığı yazılı açıklamasında; Her yıl olduğu gibi bu yıl da hem Ramazan ayı içerisinde hem Ramazan Bayramı öncesinde hem de Allah’ın izniyle bayramda Adıyaman’ımızda esnaf kardeşlerimizi ve hemşerilerimizi ziyaret etmeye devam ediyoruz. Bunun yanı sıra, sivil soplum kuruluşlarını ve temsilcileri ile de bir araya gelerek kendileriyle sohbet etme ve fikir alışverişinde bulunma imkânımız oluyor.

Memleketimize hizmet noktasında merkezi yönetimimiz, yerel yönetimlerimiz ve teşkilatlarımızla çalışmalarımıza süratle devam ediyoruz. Ramazan ayının bolluğunu, bereketini ve verdiği yaşam sevincini hemşerilerimiz ile birlikte paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Esnaf kardeşlerimizin ve hemşerilerimizin taleplerini dinliyor, AK Parti iktidarları döneminde yapılan hizmetleri vatandaşlarımıza anlatıyoruz. Ramazan ayında AK Parti teşkilatı olarak sürekli olarak vatandaşlarımız ile bir arada olmanın gayretini gösterdik. İlimizde Bakanlar ve partimizin üst düzey yöneticilerin katıldığı çok verimli toplantı ve ziyaretlerde bulunduk. Toplumun tüm kesimleri ile birlikte ortak akılla memleketimize hizmet etmek için yapılması gereken ne varsa yapmaya devam edeceğiz.

Bu vesileyle bir kez daha tüm Adıyamanlı hemşerilerimin mübarek Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum. Yüce Rabbimden, birlik ve beraberlik içerisinde nice Ramazanlara kavuşmayı niyaz ediyorum. Devletimizle, milletimizle, ailemizle, sevdiklerimizle cümlemize Yüce Mevlamdan hayırlı ve çok güzel bir Ramazan Bayramı diliyorum.

İlk Yorumu Yap

Yorum Yap