Yeniden Refah Partisi’nden Üyelik Seferberliği

Yeniden Refah Partisi’nden Üyelik Seferberliği

Yeniden Refah Partisi Adıyaman il teşkilatı şehrin farklı noktalarında açmış olduğu stantlarda üye kayıt işlemi gerçekleşti.

İl, merkez ilçe, kadın kolları, gençlik kolları yönetici ve üyelerinin yer aldığı stantlarda vatandaşlar Yeniden Refah Partisi’ne yoğun ilgi gösterdi. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Yeniden Refah Partililer ise Adıyaman’da rekor bir sayıda üyelik hedefliyor.

“Vatandaşlarımız partimize yoğun bir şekilde ilgi gösteriyorlar”

Demokrasi Parkı önünde basın mensuplarına açıklamada bulunan Yenden Refah Partisi İl Başkan Yardımcısı Yusuf Uçar; “Adıyaman’da parti teşkilatımızı kurduğumuz günden bu yana vatandaşlarımız partimize yoğun bir şekilde ilgi gösteriyorlar. Bizlerde gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Zaten Adıyaman Milli Görüş’ün kaleleri arasında yer alan illerin başında geliyor. Rahmetli Necmettin Erbakan hocamızın başlatmış olduğu Milli Görüş davasına halkın büyük bir sevgisi ve saygısız var. Necmettin Erbakan’ın başlatmış olduğu milli projeler aradan yıllar geçse bir halen konuşuluyor. Çünkü Necmettin Erbakan’ın tek hedefi yerli ve milli projelerle halkın refah seviyesinin yükseklere taşınmasıydı. Bizlerde liderimiz Fatih Erbakan’la birlikte çalışmalarımızı yoğun şekilde sürdürüyoruz. Adıyaman genelinde yapmış olduğumuz üye kayıt çalışmamızla stantlarımızı şehrimizin farklı noktalarında kurduk. Allaha hamdolsun ki, halkımızda stantlarımızı ziyaret ederek kendi isteğiyle partimize üye oluyor. Çünkü Yeniden Refah Partisi çok köklü bir partidir. Milli Görüş gibi büyük bir misyonu köklerine sarmış olan bu davaya sahip çıkarak Yeniden Refah Partisi olarak çalışmalarımıza yılın 365 günü devam edeceğiz. Partimizin il, merkez ilçe, kadın kolları ve gençlik kolları mahalle mahalle gezerek çalışmalarını sürdürüyorlar. Adıyaman halkı da parti üyelerimiz kapılarını çaldıkları vakit onları çok sıcak bir şekilde karşılıyorlar. Bizlerde Adıyaman halkına hizmetkar olmak için çalışmalarımızı daha yoğun bir şekilde sürdüreceğiz. Bugün stantlarımızı ziyaret edip üye olan tüm vatandaşlarımıza çok teşekkür ederiz” dedi.

İlk Yorumu Yap

Yorum Yap