En Çok Ziyaret Edilen Milletvekili; AYDIN

En Çok Ziyaret Edilen Milletvekili; AYDIN

Türkiye Büyük Millet Meclisi Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Av. Ahmet Aydın'a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

AK Parti Adıyaman Kurucu İl Başkanı, 22.23 dönem AK Parti Adıyaman Milletvekili ve 2014-2019 yılları arası Adıyaman Belediye Başkanı olan Av. F. Hüsrev Kutlu, Akıncılar Belde Belediye Başkanı İsmet Çetinkaya, İstanbul Adıyamanlılar Dernek Federasyonu Başkanı Hüseyin Sevinçtekin, Geçmiş dönem Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Ramazan Aksoy, Çakırhöyük Belediye Başkanı Miktat Çetin, Bölükyayla Belediye Başkanı Gaffari Akkuş, Besni eski Belediye Başkanı İbrahim Öztürk, Adıyaman eski Valisi Aykut Pekmez, Adıyaman İl Özel İdare Genel Sekreteri Sami Işık, Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Aşçı, AK Parti Adıyaman İl Başkan Yardımcısı Abdurrahman Şan, Suvarlı Belediye Başkanı Gülfer Ağır, Adıyaman İş-Kur İl Müdürü M. Emin Yücekaya, Adıyamanspor Eski Başkanı Abdullah Erdem ve çok sayıda Adıyamanlı vatandaşlar Başkan Aydın'ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuiyeti dile getiren Aydın, Adıyaman’ımızın dört bir yanından değerli hemşerilerimiz ile bir araya geldik. Kendilerini misafir ederek büyük bir aile gibi beraber olmanın mutluluğunu yaşadık. Hiçbir zaman yalnız bırakmayan hemşerilerime teşekkür ediyorum dedi.

İlk Yorumu Yap

Yorum Yap